Tablo Hazırla Hakkımızda SSS İletişim
1.Resim Seçin » 2.Ebad Seçin » 3.Çerçeve Ekleyin
Harita seçmek için üzerine tıklayın.
Kategoriler:
Piri Reis’in İlk Dünya Haritasının Bir Parçası
Piri Reis
İzile ve Perano Kaleleri Haritası
Piri Reis
Trablusgarp Haritası
Piri Reis
Anadolu Kıyıları ve Edremit Körfezi
Piri Reis
Benefşe ve Manya Burunları
Piri Reis / Kitab-ı Bahriye
Sağ: Sultaniye Çanakkale Kilitbahir
Piri Reis / Kitab-ı Bahriye
Bozcaada
Piri Reis / Kitab-ı Bahriye
İmroz Adası
Piri Reis / Kitab-ı Bahriye
Enez - İnos - Semadirek Adası
Piri Reis / Kitab-ı Bahriye
«1 2 3 4 5  ... » 
TABLONUZ NASIL ÜRETİLİYOR?
Kaliteli Dijital Baskı
Tablolarımız son teknoloji ürünü, dijital baskı makineleriyle özel kağıtlar veya kanvas kumaş üzerine basılmaktadır. Kaliteli baskı tekniği garantisi ile uzun yıllar solmayan mürekkepler kullanılmaktadır. Baskı sonrasında gerçeğe en yakın, canlı renkler elde edilmektedir.
Artwork Kanvas ve Özel Kağıt
Tablolarımız sanatsal canvas (kanvas) tipi kumaş ya da özel üretim kağıt üzerine basılmakta ve resimlere adeta tuval görünümü kazandırılmaktadır. Yüksek çözünürlükte, doğru renklerle basılan tablolar, yıllarca canlı rengini korur ve solmaz. Canvas kumaşlar kendi doğal dokulu özelliği ve matlığı ile hem orijinal tablo görünümü vermekte, hem de yansıyan ışığı emerek, tablolarda parlama oluşumunu engellemektedir.
Çerçeveler ve Paspartular
Her duvara uygun ölçü alternatifleri ile tablonuzu koruyacak çerçeveler, 33, 36, 40 ve 49 mm kalınlıklarda sunulmaktadır. Üç farklı ebatta belirleyebileceğiniz çerçevelerin siyah, beyaz, platin, meşe ve ceviz renk seçenekleri bulunmaktadır. Tablonuzun çerçeve içindeki fonunu oluşturacak ve ona koruma sağlayacak paspartular ise tam 15 farklı renk seçeneği ile verilmektedir.
Tüm hakları saklıdır. Boyut Yayın Grubu © 1985-2023 Tekstilkent, Koza Plaza A Blok Kat:26 34235 Esenler-İstanbul | Telefon: +90 212 413 33 33 (pbx)